çıktı maliyetleriniz ne kadar?

Develop, büyümeyi hızlandırmanız, giderleri azaltmanız için kurumsal işlemlerinizi sorunsuz hale getirirken size sürdürülebilir rekabet avantajları sunar. Gelen dokümanları yöneterek, dijital bir hale getirerek, indeksleyerek ve içerdikleri bilgileri elektronik doküman yönetimini ve saklama sistemine yönlendirerek ofis arkası işlemleri otomatik hale getiririz. İşte sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz:

  • Sayfa Başı Maliyet Anlaşması
  • Fotokopi / Yazıcı Kiralama 
  • Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik
  • Doküman Yakalama ve Dağıtım
  • Doküman Yönetimi
  • Değişken Veri Basımı
  • Çıktı Yönetimi
  • Uygulama Geliştirme
boğaziçi-fotokopi-çözümler-servisler

çözümler & hizmetler

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması

Sayfa başı anlaşma ile fotokopi makinesi ve yazıcı ekipmanlarının sayfa başı maliyetlerini ilk günden bilmek ve anlaşma süresince sabitlemek mümkündür.

Fotokopi Makinesi Kiralama

Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak en uygun kiralama fiyatları ile kısa süreli veya uzun dönemli kullanıma sunuyoruz.

Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik

Boğaziçi’nin sunduğu çözümlerle fotokopi, yazıcı ve kullanıcı bazında doküman güvenliği ve dokümantasyon maliyetlerinin takip ve kontrolünü sağlıyoruz.

Doküman Yakalama ve Dağıtım

Belgeleri dönüştürmek, dizinlemek, dosyalamak çok zamana ve paraya mal olur. Bu işlemi otomatikleştirmek ofis iş akışınızı düzenler, işletme giderlerini azaltır ve üretkenliği artırır.

Doküman Yönetimi

Boğaziçi doküman yönetim çözümleri belgelerinizin içindeki değerli bilgilere, tam ihtiyacınız olduğu anda kolayca erişerek iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Değişken Veri Basımı

İstenilen iş kuralları uygulanarak, üretilen her sayfa bireysel olarak hedeflenen benzersiz bilgi, mesaj ve görüntüleri içerir. Kişiselleştirme belgelerin çekiciliğini arttırır ve içerdiği mesajın etkinliğini geliştirir.

bizi tercih edenler

Türk Hava Yolları

THY bünyesine 2 adet Renkli ve 3 adet Siyah Beyaz Konica Minolta Profesyonel Baskılama makinesi kurulumu yapılmıştır. Firmaya ihtiyaç analizi yapılmış ve 4 adet makine eksiği giderilmiştir.

General Mobile

Dokümantasyon maliyet kontrolü için kopya başı anlaşma yapıldı. SafeQ yazılımı ile birlikte dokümanlar kontrollü ve güvenli bir şekilde alınmaya başlandı. Kişi bazlı raporlama imkanı ile maliyetler düşürüldü.

Sheraton Hotels

Firmanın kullandığı ürünler yerine 15 adet çok fonksiyonlu fotokopi makineleri kurulumu gerçekleşti. Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş.’nin hızlı ve uzman teknik kadrosu sayesinde hizmet kalitesi arttırıldı.

boğaziçi-fotokopi-teknik-servis

güvenilir & güvenli teknik servis

profesyonel kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz ile en iyi hizmet garantisi.

şeffaflık

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

doğru teşhis

İlk seferde doğru teşhis koyarak, etkin servis hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

yüksek teknoloji

Teknik servisimiz, üst seviyede teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır.

hadi buluşalım!